Existuje otočný kočík ideálne s preklápacou rukoväťou do 250 eur?

Zodpovedané
10. apr 2022

Ahoj,

hľadáme športový kočík, ktorý ide do úplného ľahu. Od kamarátky sme mali požičaný Petite&Mars Royal, z ktorého som bola nadšená. Problém je, že mi na ňom veľmi chýbala možnosť otočenia protismeru jazdy.

Existuje otočný kočík ideálne s preklápacou rukoväťou do 250 eur?

Ďakujem

Ahoj,

pokiaľ by Ti nevadila bazárová kúpa, tak odporúčam kočíky značky Gesslein, napríklad model Gesslein F6 Air+.

Z modelov s otočným sedením odporúčam Moon Resea Sport, ktorý je dostatočne priestranný, skladný, s moderným dizajnom a za super cenu.

Ďalej by to mohol byť aj Joie Versatrax.

Alebo Zopa Move, ktorý je ale o trochu menší a horšie odpružený.

A z bazárových modelov odporúčam aj Cybex Balios S.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia