Existuje originál fusak do kočíka Easywalker Jackey?

Zodpovedané
19. okt 2022

Ahoj,

hľadám fusak do Easywalker Jackey. Najradšej by som mala originál Easywalker, ale ani jeden som nenašla.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

nakoľko bol Easywalker Jackey navrhnutý výrobcom ako ľahký cestovný kočík, tak do neho nekúpiš originálny fusak vyrobený priamo pre tento model.

Fusaky má značka Easywalker. Sú vyvinuté pre modely Easywalker Harvey3 alebo Easywalker Jimmey.

Pozri si preto neoriginálne fusaky, ktoré najčastejšie spomínam v poradni:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally