Existuje nekorýtkový otočný kočík s dlhou ložnou plochou?

Zodpovedané
Dnes o 11:38

Ahoj,

mám problém nájsť kočík, ktorý by spĺňal čo najviac mojich požiadaviek. Prechádzam z Joie Crosster, ktorý milujem, len je príliš ťažký. Mám aj Kinderkraft Prime, ktorý je odpružením super, ale je krátky (86 cm). Je nám nízky a zakopávam do tyčky.

Veľmi sa mi páči ABC Design Salsa 4 Air, ale bojím sa tiež tej váhy, aj keď sa mi zdal šikovný.

Požiadavky:

  • nekorýtkový,
  • otočný,
  • dlhá ložná plocha u športiaku min. 93 - 95 cm a viac,
  • XXL strieška s okienkom, najlepšie aj s vetraním na leto a vetranie nie otvorené ako má napr. Moon Rocca,
  • veľký košík ako Joie Crosster, Kinderkraft Prime, ABC Design 4 Air, nech sa tam zmestí odrážadlo,
  • terénny,
  • odpružený,
  • pre vyšších rodičov,
  • nánožník by bolo super,
  • bazárový.

Ďakujem

Ahoj,

u väčšiny kočíkov od značky ABC Design Ti bude vadiť aj stredová tyč, ktorá prechádza cez stred nákupného košíka. Odrážadlo do takéhoto košíka nevložíš.

Pozri si však model kočíka ABC Design Samba. Ten je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. Nižšia váha (12,6 kg) a jednoduchá manipulácia umožňujú ovládanie jednou rukou. Poteší aj absencia zadnej osi kolies, ktorá tak neobmedzuje ani v dlhých krokoch. Športové sedenie je dostatočne priestranné a navyše ho je možné napolohovať do úplne rovného ľahu.

Vyhovovať bude aj trojkolesový športový kočík Hauck Runner 3. Je určený predovšetkým pre aktívnych rodičov, ktorí potrebujú skladnejší kočík pre staršie dieťa od 6 mesiacov s dobrými jazdnými vlastnosťami do každého terénu - beh a šport. V prípade častého cestovania autom a potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením. Pohodlnému ovládaniu napomáha otočná rodičovská rukoväť, ktorú je možné prispôsobiť vlastnej výške.

Pozri si aj model Thule Urban Glide 2 či Baby Jogger Summit X3.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally