Existuje ľahký a jednoducho skladateľný kočík s kompatibilnou otočnou 360° základňou?

Zodpovedané
Dnes o 09:07

Ahoj,

hľadám ľahký a jednoducho skladateľný kočík aj s kompatibilnou otočnou 360° základňou Isofix. Buď 2-kombinácia a vajíčko s takou základňou, aby som vajíčko vedela pripnúť na konštrukciu kočíka. Alebo 3-kombináciu s kompatibilnou 360° základňou Isofix do auta.

Zatiaľ mi padol do oka kočík Cybex Priam, ale s vajíčkom a otočnou 360° základňou si to neviem vyskladať, aby to všetko aj spolu pasovalo.

Ďakujem

Ahoj,

na trhu je už dostatok autosedačiek, ktoré sa dajú nasadiť na otočnú základňu. Nájdeš ich v ponuke aj nášho e-shopu:

Najlepšie sa dopĺňaju s kočíkmi vlastnej značky, ako je napríklad model Britax Smile III. Je určený pre stredne vysokých a vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovných cestách dediny. Zaujme jednoduchým zložením spolu s nasadeným športovým sedením na konštrukcii. Nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieť, pretože v zloženom stave stojí sám. Priestranné športové sedenie patrí na trhu k tým priestrannejším a je možné ho napolohovať do úplne rovného ľahu.

Je veľká škoda, že si mi nenapísala ani jeden potrebný parameter určujúci smer správneho výberu kočíka. Napríklad: Vašu výšku, terén v ktorom sa budeš najčastejšie pohybovať, atď..

Vyberať kočík iba podľa možnosti nasadenia otočnej základne nie je celkom správne. Základňa bude v aute, s tou sa pohybovať vonku predsa nebudeš. Jazdiť budeš s kočíkom a výber toho správneho typu pre Teba, by mal byť Tvojou prioritnou voľbou.

Cybex Priam 4 je štýlový kočík, ktorý je určený pre rodičov pohybujúcich sa prevažne po mestskom povrchu. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť mu umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii.

Ku kočíkom, ktoré sa kvalitou vyrovnajú Cybex-om, no funkčne ich vedia aj predčiť, patrí napríklad model Moon ReSea S Edition +. Je to dizajnový kočík, ktorý je určený pre rodičov pohybujúcich sa ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovných cestách dediny. Nižšia váha a jednoduchá manipulácia umožňujú ovládanie jednou rukou. Zaujme jednoručným zložením spolu s nasadeným športovým sedadlom na konštrukcii v akomkoľvek smere. Britax autosedačky sú s kočíkom ReSea kompatibilné.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally