Existuje lacnejšia alternatíva Oyster Zero?

Zodpovedané
3. sep 2021

Ahoj,

máme športový kočík Oyster Zero a sme s ním nadmieru spokojní. Má tri roky, ale dá sa ešte v pohode využiť. Hľadáme však lacnejšiu alternatívu, aby sme mohli mať u rodičov druhý a nemuseli brávať hore dole. Aj bazár prichádza do úvahy samozrejme, ale ak je možnosť kúpiť nový, nebude nám to vadiť. Druhé dieťa má len 5 mesiacov.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne ak by som bola s týmto kočíkom tak veľmi spokojná, tak by som kúpila druhý bazárový, ktorý by som si nechala u rodičov. Nájdeš ich na bazári od 80 eur a cena nového sa na trhu momentálne pohybuje okolo 220 eur. Čo je dosť dobrá nízka cena kočíka.

Babystyle Oyster Zero

A samozrejme ti poradím aj podobné kočíky, aby si si mohla vybrať. Rozumiem, že občas potrebujeme zmenu štýlu. To takej milovníčke kočíkov, ako som ja, ani nemusíš vysvetľovať. 😍

Veľmi funkčne podobným kočíkom je Cybex Eezy S+². Je ultraľahký, ultraskladný a cenovo dostupný. Kto by jeho dizajnu odolal?

Cybex Eezy S+²

Potom tu máme Joie Tourist aj keď tam je nevýhodou menšia strieška. A keďže tento rok vyšla inovácia modelu, jeho starší bratia sú cenovo dostupnejší už od 180 eur.

Joie Tourist

Výbornou voľbou je aj kočík nemeckej značky Gesslein Smiloo Happy, poprípade ak budeš chcieť terénnejšie kolesá tak odporúčam verziu Happy+.

Gesslein Smiloo Happy

A potom nám ostáva ešte bazárový Britax B-Agile 4.

Britax B-Agile 4

Držím palce, nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally