Existuje hlboký kočík, ktorý sa zmestí do malého auta aj so skladacou vaničkou zloženou na placku?

Zodpovedané
Dnes o 11:07

Ahoj,

bábätko sa nám narodí v máji.

Existuje čisto hlboký kočík, ktorý je ľahko skladateľný a zmestí sa do malého auta aj so skladacou vaničkou na placku?

Tá nemusí byť veľká. Po starších deťoch nám zostal športový kočík, s ktorým som veľmi spokojná. Preto hľadám už len hlboký a vajíčko, ktoré bude pasovať na konštrukciu.

Ďakujem

Ahoj,

samostané hlboké kočíky sa na trhu objavujú výnimočne a k väčšine z nich nie je možné pripojiť súrodenecký skejt.

Sú nahrádzané kočíkmi s typom sedadla 2v1, kde sa hlboká vanička potiahnutím za pásy, ktoré sú umiestnené na spodnej časti vaničky, zmení na športové sedadlo. Takéto kočíky sú cenovo dostupné, skladnejšie, ale zároveň mávajú nižšiu nosnosť na dieťa (15 kg). Set netvorí samostatná hlboká vanička a samostatné športové sedadlo. Takýmto typom kočíka sú napríklad Petite&Mars Grand II, Kinderkraft Newly alebo MoMi Limuru.
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/p...
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/k...
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/m...

Najznámejším samostatným hlbokým kočíkom a zároveň najpopulárnejším je model Riko Molla, no jeho vanička nemá možnosť zloženia na placku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally