Existuje adaptér na spojenie vajíčka Cybex Cloud Z i-Size Plus a kočíka Petite&Mars Terrain/Petite&Mars Go?

Zodpovedané
Včera o 10:13

Ahoj,

chcem sa informovať.

Existuje adaptér na spojenie vajíčka Cybex Cloud Z i-Size Plus a kočíka Petite&Mars Terrain/Petite&Mars Go?

Ďakujem

Svetlana

Ahoj,

mrzí ma to, no pre tieto staré modely kočíkov, akými modely Petite&Mars Terrain a Petite&Mars Go rozhodne sú, sa už nedajú zakúpiť adaptéry na spojenie s autosedačkou – tzv. vajíčkom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally