Elodie Details Stockholm Stroller a zima s fusakom Zopa - sú kompatibilné?

Zodpovedané
6. jún 2019

Ahoj!

Ako prosím funguje kombinácia týchto dvoch značiek - je fusak Zopa v pohode na tento kočík, alebo treba zaobstarať Elodie fusak? Bábätko bude mať v októbri rok, vďaka 😌

Ahoj,

ak hovoríme o fusaku Zopa Fluffy - je inšpirovaný ED fusakom, takže si naozaj nemyslím, že to bude problém. Sadne ti tam rovnako, povedala by som. Ešte má aj rovnako riešené zadné otvory, ktoré ti pôjdu aj na prišité päťbodové pásy (aj iných kočíkov).

Aj celkovo platí - univerzálne fusaky, napríklad aj Pinkie, Bjällra, Petite Chérie, Cottonmoose atď. - budú relatívne dobre sedieť v každom kočíku. Rovnako Elodie Details fusak sedí do väčšiny, aj iných značiek. Pozor si dávaj najmä na upevnenie pásov a zadné otvory fusaku - nech sa s tým potom príliš nepáraš 😉

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli