Elegantný otočný športový kočík polohovateľný do ľahu, pre väčšie dieťa a aj do terénu

Zodpovedané
29. júl 2019

Márne hľadám športový kočík, kritériá:

  • pre väčšie dieťa
  • polohovanie do ľahu
  • nastaviteľná opora nožičiek
  • veľký košík
  • otočný
  • vzhľadovo elegantný (niečo ako joolz geo2)
  • vhodný aj do terénu

- radšej štvorkolka

Ahoj,

všetky kritériá si viem dobre predstaviť, keby stačil športiak neotočný. Neotočné modely sú do terénu omnoho lepšie prispôsobené - ale čo je najhlavnejšie, sú aj podstatne priestrannejšie.

Ale ok, poďme na otočné modely. Taký ako Joolz Geo je žiaľ len Geo, resp. jeho brat Day. Z iných do ľahu polohovateľných terénnejších modelov by som kuk možno Britax Smile 2, prípadne aj Britax Go Big2 (ale ten, žiaľ, elegantný ako Joolz nie je - za to je terénny a priestranný a pohodlný, čo je neprekonateľné kombo).

Joolz Geo2

Joolz Day3

Britax Smile 2

Britax Go Big2

Ešte odporúčam Bumbleride Era - priestranný, otočný terénný kočík.

Bumbleride Era

Ja osobne by som zvážila aj Emmaljunga NXT60 F (prípadne, ak môže byť korýtko, aj NXT60 korýtkovú 🙂).

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT60 Ergo

A ešte, čo tak Nuna Ivvi?

Nuna Ivvi

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli