Easywalker nánožník - existuje nejaký ich univerzálny (na športové sedadlo)?

Zodpovedané
23. dec 2020

Chcem sa opytat, ci Easywalker ma nejaky univerzalny nanoznik na sportovu cast, kedze do sportovu cast sme kupili bez nanoznika. Neviem to nikde zohnat.

Dakujem.

Ahoj!

Easywalker žiaľ, svoje vlastné sediace nánožníky aktuálne neponúka. Jeden EW univerzálny nánožník v predaji bol, ale už ho nedostať.

Odporučím ti preto ísť do nejakého ne-EW nánožníka, čo pekne sedí tak všeobecne. Mamičky sú dosť spokojné s Pinkie nánožníkmi a svoju prácu spraví aj Pinkie sťahovacia deka. Tá fakt obopne každý kočík a dieťatko ako potrebuješ.

Vhodnou alternatívou je aj si dať nánožník ušiť, čo určite sadne, aj vďaka presnejším inštrukciám a požiadavkám, o ktorých sa dohodneš s pani krajčírkou.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli