Dvojkombinácia pre naše prvé septembrovča do 500 eur - dôležitá je praktickosť a priestranná vanička

Zodpovedané
5. máj 2020

Ahoj.

Potrebovali by sme poradit ohladom kocika pre nase prvorodene dieta. Kedze s kocikmi nemame absolutne ziadne skusenosti, jedine, na com nam zalezi je, aby bol co najviac prakticky. Neviem, na co sa pri vybere zamerat, preto ak by si nam poradila nejaky konkretny typ, bolo by to super.

Kedze babo sa narodi v septembri, potrebujeme dostatocne velku vanicku na zimu. Inak nemame ziadne konkretne poziadavky, ani na design. Aby bola prakticka aj vanicka, aj sportova cast, na uplne bezne pouzivanie ako kocikovanie po meste, sem tam nejaka prechadzka po nespevnenej ceste. Obcas ho samozrejme aj nalozime do auta, ale ziadne extra caste cestovanie neplanujeme.

Vedela by si nam poradit sympaticky, sikovny, prakticky kocik zhruba do 500eur?
Dakujeme 🙂

Ahoj,

praktický je trochu ťažko povedať, ale za mňa, ak má byť praktický, je to najmä kvalitný a funkčný kočík.

Dvojkombinácia do 500 eur - to znamená v prvom rade si uvedomiť, že určite budeš robiť kompromisy. Tak to je pri každom nízkorozpočtovom modele. Z takých by som pozerala v prvom rade asi najmä Espiro Only. Príde mi šikovný na to, čo to je.

Espiro Only 2020

Joie Versatrax je ďalším dobrým kandidátom a spomeniem aj Moon ReSea.

Joie Versatrax

Moon ReSea

Ďalej odporučím niečo neotočné, lebo kvalita a praktickosť až do konca kočíkovacieho obdobia rovná sa kočík neotočný. Ak by si s neotočným sedadlom bola ok, alebo sa s ním aspoň vedela stotožniť, tak Casualplay LOOPi Allroad alebo možno aj Joie Mytrax by boli zaujímavými možnosťami.

Casualplay LOOPi Allroad

Joie Mytrax

A ešte sa vyjadrím k vaničke - nedávala by som veľký dôraz na jej veľkosť. Použiješ ju max pol roka a na to postačí asi každá. Verím, že vydržíte takmer v každej.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli