Dvojkombinácia pre januárové dieťa. Jané, Moon, Joolz, Mutsy? Aké sú rozdiely medzi Mutsy modelmi?

Zodpovedané
9. dec 2019

Ahoj.

Prosím ťa, ktorý kombinovaný kočík by si mi odporúčila pre dieťatko narodené v januári? 😁 Zvažujem Jané Muum, Moon Style alebo Mutsy. Tých je ale samozrejme viac, či už Nio, IGo alebo I2 (tieto sa mi páčia). A aké sú rozdiely medzi nimi?

Čím viac pozerám, tým viac sa v tom strácam. Páči sa mi aj Joolz, len to korýtkové sedenie...
Ktorý by si mi odporúčila ty?

Ďakujem

Ahojky,

Jané Muum sa mi páči, že je zahrnutý pekný, praktický, aj keď dizajnovo nie až tak nápadný model strednej triedy, podľa mňa super. Ak ho chceš najmä do mesta, je to dobrý kompromis všetkých vlastností.

Jané Muum V2

Moon Style je podobným, aj podobne ľahkým modelom, kde je ale zaujímavejší aj dizajn a pruženie, čo trošku aj cítiť. Ešte aj vyššia nosnosť ma tým pádom nakláňa viac k nemu, ale je to veľmi porovnateľné, čo sa Muum a Style týka. Rozhodovala by som sa najmä na základe dizajnovej preferencie Teba 😉

Moon Style

Od Joolz-u, najmä kvôli váhe a skladnosti, ja osobne odporučím iba Hub - hlavne vidiac, že korýtkové sedenie si veľmi neželáš. Je to skvelý kočík a do 2 - 2,5 roka určite vydržíte aj v ňom, ak by ťa zaujal.

Joolz Hub

Čo sa Mutsy týka, sú to všetko pekné, prepracované kočíky, aj keď nižšie (viac pri zemi) a s kratšími strieškami ako i opierkami na nohy. To by boli mínusy - ale k plusom, okrem kvalitného spracovania, by som dodala aj super jazdné vlastnosti. Ja by som jednoznačne zvažovala najnovšie, a tým pádom najviac vychytané modely I2 alebo Mutsy Nio.

Mutsy I2 je vyššou verziou IGo, takže tam sa skôr jedná o vychytanie chýb a dizajnové vylepšenie. Mutsy I2 ide viac do ľahu, je celkovo modernejší.

Mutsy Nexo

Mutsy i2

Mutsy Nio

Mutsy IGo

Tak celkovo by som ale u teba zhrnula, že Moon Style či Jané Muum sú také najzaujímavejšie možnosti.

Mutsy možno menej tým, že sú menej skladné a ťažšie, ale zasa tie jazdné vlastnosti. Možno si premysli terén, potrebu skladnosti, štíhlosti konštrukcie, požiadavky na vaničku a rozhoduj sa medzi nimi na základe toho.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli