Dvojičkovský kočík - dvojkombinácia ABC Design Zoom: aké vybrať autosedačky, aby som drobátkam neublížila?

Zodpovedané
11. jan 2021

Dobrý deň,

Potrebovala by som pomôcť s výberom autosedačiek (vajíčok) na kočiar. Čakáme dvojičky. Kočiar mám vybratý ABC Desing Zoom, je to len dvojkombinácia. Chcem sa opýtať, aké vajíčka treba ku nemu kúpiť? Dočítala som sa že buď Maxi-Cosi alebo Cybex. Ale keďže je toľko druhov, neviem vybrať. Mohli by ste mi prosím pomôcť?

Toto je už moje 3. tehu mala som iné kočíky, ale pri dvojičkách je riziko, že môžu byť aj drobné bábätká. Nesprávnym vajíčkom im nechcem ublížiť.
Vopred ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

neviem, či riešiš rozpočet, alebo až tak nie. Najoptimálnejšie by boli totiž polohovateľné autosedačky. Také, čo sa dajú napolohovať aj za jazdy - Joie i-Level.

Ale viem si predstaviť, že cena je tam dosť vysoká, najmä ak vám treba dve. Preto potom ako druhú možnosť poradím Kiddy polohovateľné vajíčko hoc i z bazáru (x2).

Ak polohovateľnosť oželiete, čo najpohodlnejšie a s čo najmenším sklonom by boli Maxi-Cosi autosedačky, ktoré ti preto poradím tiež. Kľudne Pebble, sú o čosi menšie, než napr. Cabriofix-y.

Lebo najviac úplne mini detičkám ubližujeme vystavením tej skrčenej polohy na dlhší čas. A takú vec, ako priestor - či jeho nadbytok) vieš jednoducho vyriešiť nejakou extra vymedzovacou vložkou (napr. Emitex).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli