Držiak na nápoje na športovú verziu kombinovaného kočíka Moon Style - aký sadne?

Zodpovedané
10. júl 2020

Ahoj,

existuje drziak na flase na kociar Moon Style (sportova cast)? Ktory by mi tam pasoval?

Dakujem.

Ahoj,

k modelu Moon Style originálny držiak na pohár nie je vyrábaný, preto sa budeš musieť uspokojiť s univerzálnymi.

Odporučím napríklad od značky Skip Hop. Môj ďalší, lacnejší typ by potom bol aj držiak na pohár od značky Diono.

Upínala by som ho potom na vnútornú stranu rukoväte. To je môj osobný typ, lebo tie smerujúce do vonka vždy otrieskam o zárubne dverí (a áno, môžeš tak nielen zhodiť pohár, ale aj držiak zlomiť) 😉

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli