Dostupnosť Cybex Melio na Slovensku - bude tu bežne dostupný?

Zodpovedané
19. jan 2021

Ahoj,

zapáčil sa mi model Cybex Melio, ale dlhodobo ho vídavam len v jednom slovenskom obchode... Nevieš náhodou, či tu bude časom bežne dostupný?

Ďakujem

Ahoj,

za mňa s tým, ako to vyzeralo s jeho vydaním a celkovou dostupnosťou, je už len Cybex Melio dostupnosť v Brendone vcelku výhra. Ak ho veľmi chceš, tak ho proste odtiaľ objednaj. Viem, že ideálne je, ak je niečo vo viacerých eshopoch, nech aj cena sa hýbe dolu, aj podľa recenzií a reklamačného procesu človek vyberá, ale tu si moc nenavyberáš. Vyzerá, že viac dostupný ani moc nebude. Nie je po ňom totiž zas a taký dopyt, aby sa eshopy oň išli pretrhnúť. A ako veľmi ľahunký kočík môže skôr mamičky neuspokojiť. Tipujem, že shopy nechcú dealovať s nespokojnými mamičkami, ak ten kočík nejak neletí.

Cybex Melio

Viem ešte, že maminy ho objednávali aj z eshopov zo zahraniči - najmä z Poľska, tak keď tak možno tam. Teda ja osobne som rada, že vôbec u nás je a zatiaľ to na expanziu žiaľ nevyzerá.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli