Dobre vyzerajúci zimný fusak - Pinkie, Zopa, Cottonmoose? Ktorý odporúčaš?

Zodpovedané
22. sep 2020

Ahoj Eli,

uz som sa ta raz pytala na tvoje odporucania na zimny fusak. Odporucala si Lodger, avsak osobne sa mi dizajnovo nepacia a rada by som nieco decentnejsie. Rozhodujem sa medzi fusakmi Pinkie, Cottonmoose ten rastuci a Zopa Fluffy. Ktory z tychto troch by si odporucala najviac? Pripadne vies zostavit nejake poradie. Poziadavky - aby bol teply, lahko udrziavateny, ked tam dam dieta s topankami. A subjektivna poziadavka, aby mal kozusinku okolo hlavy.

Dakujem

Ahoj,

v rovnakej cenovej kategórii a štýle všetky tri tvoje značky/typy sú (v ich zimnej verzii, samozrejme) funkčné plus mínus rovnako. Je to najmä o dizajnovej preferencii, lebo keďže u nás -30 nie je, úplne že najšialenejšie držanie tepla nepotrebujeme a z týchto teplých fusakov poslúži asi každý.

Za mňa osobne bude prvou voľbou asi ten Cottonmoose. Tie rastúce vieš dosť modifikovať, a tento je vďaka tomu aj dosť dlhý.

Zopa Fluffy by bola ruhá, lebo milujem mašličky a celkovo je tento fusak veľmi podarený, na to, že nestojí tak veľa.

A Pinkie je zasa voľba tretia, ale správna najmä vtedy, ak je farebnosť a jednoduchý štýl tvojou preferenciou.

A topánočiek sa neboj, veď fusak preperieš, keby bolo treba. Môže byť málinko zafúľaný okolo topánok, veď tam budú topánky.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli