Dajú sa zohnať predné kolieska na Cybex Priam 2017?

Zodpovedané
13. jan 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom koliesok na Cybex.

Dajú sa niekde zohnať predné kolieska na Cybex Priam 2017?

Mám pocit, že podvozok je rovnaký ako dnešná verzia. Myslím, že sú tam zmenené iba estetické detaily.

Ďakujem

Ahoj,

prvý dojem je klamlivý, pozor! Predné kolesá Cybex Priam ročník 2017 z novších verzií Cybex Priam 3 a Cybex Priam 4 nie sú kompatibilné.

Nie som si istá či sa už vôbec dajú zohnať náhradné predné kolesá na tvoj ročník. Skôr nie ako áno.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Cybex Priam 3

Cybex Priam 4

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally