Dajú sa zohnať nové kolesá na Mutsy Nio?

Zodpovedané
17. jan 2022

Dobrý deň,

mám Mutsy Nio a potrebujem nové kolesá. Na nete som ich nenašla.

Existujú nejaké univerzálne kolesá, ktoré by pasovali na Mutsy Nio?

Ďakujem

Ahoj,

ani ja som nič nenašla a od predajcov, ktorých som oslovila, som dostala zamietavé odpovede.

Neponúkli mi ani žiadnu náhradu v podobe iných univerzálnych kolies.

Je mi to ľúto, ale asi som veľa nepomohla.

Možno ešte skús popozerať bazáre, či niekto nepredáva kočík na náhradné diely - aj to sa stála.

Mutsy Nio

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally