Dá sa vymeniť strieška na kočíku Cybex Gazelle S?

Zodpovedané
14. okt 2024

Ahoj,

mám kočík Cybex Gazelle S. Problém je, že na športovom kočíku mi strieška pripadá neskutočne labilná, slabá a nedrží tvar ako pri iných športových kočíkoch, ktoré majú túto striešku oveľa pevnejšiu.

Je možnosť na tomto kočíku vymeniť striešku z iného modelu tak, aby sedela a zároveň bola oveľa pevnejšia?

Ak áno, ktoré konkrétne striešky môžem pozerať?

Ďakujem

Ahoj,

strieška na kočíku Cybex Gazelle S bola dostupná ako náhradný diel. Obráť sa na predajcu kočíkov, ktorý má zároveň aj servis kočíkov, pretože tam Ti budú vedieť diel objednať a zároveň aj vymeniť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally