Dá sa pripevniť vajíčko z Anex e/type na Anex Sport?

Zodpovedané
Dnes o 09:46

Ahoj,

predávam vajíčko na kočík Anex. Ja mám konkrétne Anex e/type. Kupujúca má kočík Anex Sport.

Bude možné tam to vajíčko upevniť?

Mám k vajíčku aj adaptéry.

Ďakujem

Ahoj,

autosedačky – tzv. vajíčka značky Anex sú navzájom kompatibilné s viacerými konštrukciami kočíkov od značky Anex.

Je však potrebné mať tie správne adaptéry. Anex Sport má iné adaptéry ako Anex e/type, preto Tvoje adaptéry kupujúcej pasovať nebudú.

Kupujúca potrebuje adaptéry Maxi-Cosi pre kočík ANEX (pre modely Sport a Cross).

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally