Dá sa dať športová časť z Bebetto Luca na Bebetto Tito Premium Class?

Zodpovedané
14. okt 2024

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Dá sa dať športová časť z Bebetto Luca na Bebetto Tito Premium Class?

Ďakujem

Ahoj,

neviem o takejto vzájomnej kompatibilite modelov Bebetto Luca a Bebetto Tito Premium Class. A neviem ani o vzájomnej kompatibilite iných kočíkov značky Bebetto. Nie je pravidlo, že diely rôznych modelov hoci sú tej istej značky, tak vzájomne pasujú. Môžu, ale nemusia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally