Dá sa dať Anex e/type do úplného ľahu?

Zodpovedané
10. máj 2022

Ahoj,

mám kočík Anex e/type a nepozdáva sa mi úplný ľah na športovej časti. Je tam taký divný oblúk, keď to sklopím. Nie je to rovina na ležanie.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Ahoj,

nejaké kočíky to takto majú a nikomu to nevadí, pokiaľ dávaš do športiaku už väčšie dieťa. Ten sklon nie je taký veľký reálne, navyše sa dieťaťom ešte zaťaží 🙂. Pre väčšie pohodlie odporúčam umiestniť do športiaka ešte podložku.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia