Cybex Priam alebo Balios M namiesto Roan Bass?

Zodpovedané
21. mar 2019

Ahoj,

mám trojkombináciu kočíka Roan Bass. Maličkú už dávam do športiaku. Čím viac beháme kade tade a ja skladám a rozkladám kočík, tým viac mi to príde náročné a zbytočné mať stále dve časti s kočíkom. Rozmýšľam nad Cybexom. Páči sa mi Cybex Priam, hmm, len na takú chvíľu je dosť, dať toľko za kočík. Povedzme si úprimne, že nie každá si ho môžme dovoliť. Preto som pozerala alternatívnu - Cybex Balios M. Máš nejaké skúsenosti, prosím? Alebo tvoj názor.

Ďakujem veľmi pekne,

Nika 🤦🏽‍♀️

Ahoj,

v prípade, že tvoj rozpočet na Cybex Priam nie je dostačujúci, tak podľa mňa je Cybex Balios M vhodnou alternatívou. Je to kvalitný a funkčný kočík, aj keď možno trochu tvrdší, no prejde takmer všetko. Nezabudni však, že Cybex Balios M je korýtkový typ kočíka, čo základný Cybex Priam 3 nie je (model so sedadlom Light seat korýtkový však bol - Cybex Priam so sedadlom light seat).

Cybex Priam 3

Cybex Balios M

Cybex Priam so sedadlom Light Seat

Ak by si stála o klasické - nekorýtkové sedenie s osobitne polohovateľným chrbátikom a nožičkami, možnosťou je aj Cybex Balios S. Z iných značiek by som ako alternatívy brala napríklad GB Beli 4 alebo Britax Smile 2.

Cybex Balios S

GB Beli 4

Britax Smile 2

Jedna z vecí, ktorú však môžeš zvážiť tiež je kúpiť Priam bazárový - z druhej ruky. Stále to však nie je málo peňazí, spomínam to skôr preto, aby si nezabudla aj na túto možnosť. Pri kvalitných modeloch je to často vhodný pôsob, ako získať kvalitný kočík, čo vydrží, no za menej peňazí.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli