Cybex Priam a Bugaboo Fox pre jesenné dieťatko, ktorý je lepší?

Zodpovedané
13. máj 2019

Zaujimam sa o tieto kociky. Termin porodu mam prelom septembra/oktobra. Ktory kocik by si odporucila? Skusila som v predajni oba a neviem sa vobec rozhodnut...

Ahoj,

ani po skúsení nemáš hoc i pocitovo alebo dizajnovo nejakú preferenciu? Sú to totiž oba výborné, aj keď podstatne odlišné modely a je to totiž veľmi závislé od tvojich predstáv a potrieb.

Z môjho pohľadu - Cybex Priam je konštrukčne nádherný, praktický kočík s dlhým, extra polstrovaným sedadlom, ktoré umožňuje rovný ľah. Metalické časti, unikátne tvary a ozaj efektné detaily spolu s pohodlnou jazdou pre rodiča a dieťa sú výbornými predajnými argumentami. Pridaj k tomu vylepšenú, vetranú vaničku s výhľadom a máš takmer perfektný full-size kočík.

Cybex Priam 3

Bugaboo Fox je dizajnovaný praktickejšie, ale stále je to krásny kočík s výhodou neskutočnej prispôsobivosti striešok, poťahov, rámov kolies i koženkových detailov. Vanička, hoc trochu jednoduchšia, je väčšia a po jej dopoužívaní skladuješ len jej textílie (nie celú vaničku) - rám sa využije pre sedadlo. Športová časť je, na rozdiel, od Priamu korýtková - znamená to, že je pevne tvarovaná a nakláňa sa celkovým polohovaním. Nevýhodou môže byť nemožnosť úplne rovnej plochy, ale výhodou zasa, že aj menšie deti sa v tomto type sedadla nešmýhajú. K tomu veľké striešky (s možnosťou letných verzií) a ikonickosť tejto značky a - čo ja viem, je asi tou lepšou možnosťou, aspoň aktuálne za mňa.

Bugaboo Fox

Musím povedať, že vynikajúce sú ale určite oba a pri rozhodovaní by som zvážila:
1) Či radšej klasické, alebo korýtkové sedenie.
2) Ktorý dizajn ti imponuje viac.

Prinajhoršom sa spýtaj ocina bábätka, ktorý on chce 😃 Pretože každopádne výber akéhokoľvek z nich bude správnym.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli