Cybex Balios S - dostať náhradné (predné) kolesá (ideálne nafukovacie)?

Zodpovedané
17. feb 2020

Dobrý deň,

zaujímalo by ma, či je možné vymeniť kolesá na kočíku Cybex Balios S - najlepšie za nafukovacie (príde mi, že tieto lepšie zvládajú terén/kamienky - aspoň z vlastnej skúsenosti). Ak nie priamo kolesá značky Cybex, nie sú nejaké iné kompatibilné?

Zadné kolesá slúžia dobre, skôr sa mi jedná o kolesá predné.

Vďaka.

Ahoj,

Cybex Balios S žiaľ neponúka nijakú možnosť bežného dokúpenia nových kolies a už vôbec nie nafukovacích (predných, ale ani zadných).

Ak máš vyslovene problém, riešila by som reklamáciu, alebo sa informovala o doobjednaní rovnakých priamo od výrobcu cez distribútora (kde si kočík kúpila, alebo tento model predávajú).

Cybex Balios S

Alebo aj model Cybex Talos S Lux práve s nafukovacími kolesami. Čakaj logicky o čosi vyššiu váhu - nafukovačky tomu proste pridávajú.

Cybex Talos S Lux 2020

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli