Cybex alebo Bugaboo Fox 2 - ktorú značku štýlového kombinovaného kočíka vybrať?

Zodpovedané
12. máj 2020

Dobrý deň,

chcem sa spýtať ohľadom kočíka. Nevieme sa rozhodnúť medzi Cybexom a Bugaboo Fox2. Viete mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

medzi Cybex - myslíš asi Priam a Bugaboo Fox2 by môj výber bol jasný - BGB Fox. Príde mi všestranneší, ľahší a šikovnejší.

Oba sú to krásne a dobré kočíky, ale ja by som asi skôr šla do Bugaboo. Je to z dlhodobého hľadiska o čosi lepšia investícia s rozličným využitím - dajú sa vyskladať farby, doplnky, dá sa (sedák) pripojiť ku konštrukcii Runner a je to Bugaboo 😉

Cybex Priam 3

Bugaboo Fox 2

Bugaboo Runner

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli