Cocoon do Joolz Hub na zimu - pre osemmesačného. Či postačí fusak ED?

Zodpovedané
23. sep 2019

Ahoj 😊 neviem či to sem patrí ale skúsim 😊

Mame kočík Joolz Hub a neviem sa rozhodnúť, či mám na zimu dokúpiť aj Cocoon alebo stačí len fusak. Fusak som už kúpila Elodie Details. Malý bude mať v zime už 8 mesiacov.

Ďakujem 😊

Ahoj,

Cocoon do Joolz Hub je podľa mňa skvelým vynálezom, ktorý ale má najlepšie opodstatnenie už od mini bábätka.

Ak tvoj synček bude mať v zime už 8 mesiacov, podľa mňa by to bola zbytočná kúpa. Keďže je Cocoon robený na využívanie od narodenia, nebude taký veľký a priestranný a vám až tak dlho nevydrží. A ani nevyužijete všetky súčasti (ako tú novorodeneckú vsadku).

Pravda, že sa dá rozzipsovať a uvádzajú ho vhodným do 18 mesiacov. Ale ak už máš zakúpený Elodie fusak, jednoznačne by som ostala pri ňom a neinvestovala už zbytočne do niečoho ďalšieho (čo aj tak použiješ maximálne tú jednu zimu). Myslím si, že úplne postačí a poslúži dobre!

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli