Čo si myslíš o tomto bazárovom Caretero Monaco?

Zodpovedané
20. máj 2019

Ahoj,

Caretero Monaco je z tých lacnejších kočíkov a také má aj vlastnosti. Mimo ceny, ktorá je pri bazárovom ešte o to nižšia, je na ňom fajn aj detský a rodičovský pult, dobrá veľkosť nákupného košíka a relatívne dobrá veľkosť kolies (stabilita). Pomerne krátka strieška, dosť krátka chrbtová opierka (takže pozor, ak máš dlhé dieťa) a dosť veľký rozmer po zložení sú ale zasa negatíva, na ktoré treba brať ohľad.

Pri používanom by som si skontrolovala aj stav kolies a poťahov. A tiež, či ti sadne do ruky, či sa ti dobre ovláda a dvíha na obrubník. Pri predajkyni bez hodnotení zasa zváž radšej osobné stretnutie.

Celkovo, ak kočík potrebuješ len tak na bežné jazdenie a nemáš veľa nárokov, bude to ok 🙂

Caretero Monaco

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli