Čo s ošúchanou rukoväťou kočíka X-Lander X-Move (je predelená v strede tlačidlom)?

Zodpovedané
24. okt 2019

Dobry den,

chcem sa spytat, ci mi viete nieco poradit na osuchane kozene rucky kocika, kde sa zial neda kupit suvisly navlek (lebo v strede je to predelene kvoli mechanizmu, ktorym sa nastavuje vyska rucky).

Konkretne ide o kocik X-Lander X-Move.

Za radu dakujem

Ahoj,

okrem zmierenia sa s ošúchanou rukoväťou svojho X-Lander X-Move máš ešte pár možností. Najlepšou, najpresnejšie sediacou, ale teda asi aj najdrahšou je využitie služby niektorej z maminiek, čo šijú - viacero ti vie rúčku priamo obšiť koženkou či kožou, alebo vyrobiť podľa dodaných rozmerov dvojitý (predelený) návlek na zapínanie (napr. na zips vzadu). Toto ti sadne zaručene a presne a ak je to koža, aj to fakt vydrží - ale lacné to vyslovene nie je. Pozri napr. sashe a aj na FB či koníku je dobré prejsť ponuku.

Druhá - lacnejšia možnosť je využitie portálov ako ebay či aliexpress, a objednať lacnejšie koženkové “covers” vo verzii pre oddelené (predelené) rúčky (ja som tak mala na Valcu, čo má tiež button v strede rúčky). Ušetríš, ale úplne presné alebo kompletné prekrytie to asi 100% nebude.

X-Lander X-Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli