Čo najmenší kombinovaný kočík (najmä vanička + vajíčko) - do mini auta

Zodpovedané
7. mar 2020

Ahoj Eli,

prosím ťa, v máji sa nám má narodiť malé chlapča a v aute máme že úplne mega málo miesta na kočík... Vedela by si nám nejako poradiť, aké sú možnosti? Prenosná taška do nejakého športiaku, skladateľná vanička? Možno kočík s nejakou úzkou konštrukciou? 🤷🏻‍♀️

Ďakujem! 😘

Ahoj,

ak potrebujete niečo ultra kompaktné s vaničkou/vajíčkou do auta, ja by som pozerala po niečom ako GB Qbit+ All-City s vaničkou Cot to Go a adaptérmi typu Maxi-Cosi/Cybex. Ja osobne by som riešila to, ak terén nie je prekážkou. A do mini kufra terénny kočík aj tak nenapcháte, takže ak by ste potrebovali aj niečo také, nechala by som veľký kočík (nejaký druhý) doma a na cestovanie mala toto.

GB Qbit+ All-City

Inou možnosťou by potom bol Ergobaby Metro s vaničkou. Alebo možno niečo ako Stokke Beat a Joolz Hub s novorodeneckou vložkou/hniezdom (cocoon) - ak by si chcela niečo plnohodnotnejšie (väčšie) a otočné.

Záleží veľmi, ako málo je mega málo. Pre mňa to znamená to najmenšie možno riešenie, čiže GB.

Ergobaby Metro

Stokke Beat

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli