Čím sa odlišuje Britax Smile 4 od Cybex Balios S Lux?

Zodpovedané
22. jan 2024

Ahoj,

páči sa mi kočík Britax Smile 4 a Cybex Balios S Lux 2023. Po prečítaní popisu nevidím zásadné rozdiely. Ešte aj cenovo vychádzajú ako dvojkombinácia cca rovnako.

Aké sú zásadné rozdiely medzi týmito kočíkmi?

Ktorý z nich viac odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

hlavné rozdiely medzi kočíkmi Britax Smile 4 a Cybex Balios S Lux sú:

  • v otvorenosti sedadiel pri polohe ľahu,
  • systéme zloženia – Britax Smile 4 sa skladá použitím oboch rúk,
  • celkovej váhy kočíka s nasadeným športovým sedadlom – Cybex Balios S Lux je o - 1,3 kg ľahší, oproti 13 kg vážiacemu Smile 4,
  • kompaktnosti kočíka v zloženom stave – Balios S Lux má menšie rozmery po zložení,
  • Balios S Lux zložíš so sedadlom nasadenom v akomkoľvek smere, čo pri Smile 4 nie je možné,
  • kvalite použitých materiálov látok a konštrukie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally