Cestovný kočík - ľahký no s vyššou než 15 kg nosnosťou. Maclaren Atom?

Zodpovedané
24. feb 2020

Dobrý deň,

hladam ľahký cestovný kocik, skladný do auta/vlaku/lietadla. Pozerala som, avšak väčšina má nosnosť do 15kg dieťaťa. Nosnejší som našla Maclaren Atom. Je aj iná varianta, o niečo lacnejšia?

Pozerala som aj Britax Holiday, Mountain Buggy Nano, Easywalker XS, Baby Jogger City Tour.

Ďakujem
Ada

Ahoj,

Maclaren Atom je jednoznačne dobrá možnosť, ak je nosnosť tvojou najhlavnejšou prioritou. Je pekný, dobre prepracovaný, super strieška.

Maclaren Atom

Z lacnejších variánt jednoznačne pozri CBX Etu Plus.

CBX Etu Plus

Mountain Buggy Nano je jednoznačne tiež super nápad, rovnako ako je aj Easywalker Buggy XS či BJ City Tour. Všetko sú to super kočíky - možno lepšie ako Britax Holiday, ktorý sa nepolohuje a je to trochu hrkálka.

Mountain Buggy Nano

Easywalker Buggy XS

Baby Jogger City Tour 2

Britax Holiday

Ono dosť záleží, čo ďalšie by bolo prioritou, napr. kolesá sú jednoznačne väčšie u Etu Plus. Ozaj do lietadla by bol MB Nano či tebou spomínaný Atom. Jazdne je aj City Tour fakt super.

A nosnosťou by som sa až tak netrápila. Je to dané normou a tie vyššie obvykle znamenajú, že si výrobca priplatil za extra test. Tie kočíky to unesú tak či tak, problémom je skôr, aby aj opierka a celkový priestor boli ok aj pre väčšie dieťa.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli