Bugaboo Donkey

Zodpovedané
31. jan 2022

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť, či bude pasovať na bazárový bugaboo Donkey 1 táto športová časť z bugaboo Donkey 3?

Ďakujem

Ahoj,

podľa rozmerov sedadla Bugaboo Donkey - 26 x 23 cm a rozmerov novšieho Bugaboo Donkey 3 - 27 x 23,5 cm, by pasovať mohlo. Nie som si ale 100% istá ich kompatibilitou. Túto informáciu som nenašla na stránke predajcu ale ani výrobcu.

Určite ti odporúčam osloviť predajcu, či je sedadlo kompatibilné s tvojím starším modelom.

Bugaboo Donkey

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally