Bugaboo Bee, Cybex Mios, alebo aký krásny a skladný športiak s veľkým košíkom?

Zodpovedané
2. apr 2019

Ahoj,

poprosila by som odporúčanie na kočík, neviem sa rozhodnúť ktorý z týchto dvoch. Kočík má byť pre dievčatko od 1 roka do približne 3 rokov. Mal by byť skladný, vhodný na spanie, kvalitný a mal by mať vačší nákupný košík. Poprípade môžeš poradiť aj iný - hlavne aby mal krásny dizajn 🙂

Ďakujem.

Ahoj,

čo som si všimla je, že mamičky väčšinou nespokojné s jazdnými vlastnosťami Bugaboo Bee prechádzajú skôr na Cybex Mios.
Je pohodlnejší na jazdenie, má polohovanie nožičiek plus to úžasné sieťované sedadlo na leto. Bol aj mojou voľbou a musím povedať, že je to ozaj výborný kočík. Malý, ale pritom priestranný, pohodlný, kvalitný. Jediné, čo ti ale spĺňa horšie ako Bee je košík - jednoznačne nie je veľký. Ja som ale pripevnila tašku dopredu a košík naplnila aj do výšky a prišiel mi dostačujúci. Je to ale veľmi individuálne - každopádne nečakaj, že tam zmestíš tonu nákupu. Bee je na tom v tomto ohľade o čosi lepšie.

Bugaboo Bee 5

Cybex Mios 2

Okrem nich by som pozrela aj na Joolz Hub.

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli