Bugaboo Bee 3 - oplatí sa pre trojročáka?

Zodpovedané
16. sep 2019

Chcem sa opýtať, či sa mi oplatí kúpiť ešte (športový) kočík /páči sa mi Bugaboo Bee3, ten je do 18 kg/ - keď malý v decembri bude mať 3 roky?
Ďakujem.

Ahoj,

odpoviem zfleku - za mňa skôr nie. Príde mi, že aj keď ho zmestíš, bude to už tak-tak. Kočík má pri vykladaní na obrubníky ťažisko, čo nie každému sadne, čo skombinované so starším dieťaťom spraví kočík taký vyhrkaný, nehovoriac o tom že ťažko manipulovateľný.

Ak plánuješ aj používanie v zime, keď už synček bude trojročný, to bude ťažké aj ho tam napratať, aj s tými malými kolieskami jazdiť.

A posledná vec, aj keď teda sa jedná o starší model - stále je Bee-čko Bugaboo skôr drahší kočík.

Ja by som v tomto veku a situácii do “len tak-tak” kočíka už neinvestovala. Ak malý potrebuje ešte veľa voziť, potom radšej niečo stabilnejšie a priestrannejšie. A ak nie, tak radšej nič, alebo potom niečo jednoduché a lacnejšie (priestor by som však stále zohľadňovala). Každopádne - príde mi, že otočný model je absolútne zbytočný.

Bugaboo Bee 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli