Bude nám pasovať strieška z Britax B-Motion 4 na Valco Baby Snap 4?

Zodpovedané
Včera o 09:42

Ahoj,

rada by som sa informovala.

Bude nám pasovať strieška z Britax B-Motion 4 na Valco Baby Snap 4?

Ďakujem

Ahoj,

neviem o tom, že by bol model Valco Baby Snap 4 kompatibilný so strieškami iných značiek. Viem, že mamičky si dávajú striešky šiť na mieru.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally