Bebetto Nico Estilo, Zopa Move alebo Moon ReSea? Prosím o porovnanie

Zodpovedané
28. sep 2019

Ahoj.

Stále som sa nerozhodla:
Bebetto Nico Estilo 2019
Zopa Move
Moon ReSea

Všetky by mali byť otočné v oboch smeroch. Prosím o porovnanie prevažne veľkosť sedačky, odpruženie a typ kolies, strieška, skladanie.

Ďakujem moc.

Ahoj,

u Zopa Move by som vypichla okrem moderného dizajnu aj kompaktné skladanie, kvalitné gumové kolesá. Ale pozor, len s miernym odpružením. Rátaj len s tlmením nárazov a dobré prevedenie materiálov. Nevýhodou by bolo nie až tak veľké sedadlo, ako aj strieška v ľahu.

Zopa Move

Moon ReSea S je prakticky - funkčne, dizajnovo - skoro totožný kočík, takže tu by som sa ja osobne rozhodovala skôr podľa dizajnu (ktorý ti viac imponuje). Mňa osobne to ťahá skôr k nemu - tie nové kolekcie sú veľmi vydarené - plus je o čosi ľahší. Menší rozmer ložnej plochy a striešku, predovšetkým v ľahu, je prítomný aj u tohto modelu športového kočíka.

Moon ReSea S

Ale musím pravdu povedať, pre mňa osobne je favoritom v tejto mid-size, otočnej kategórii zložiteľnej aj so sedadlom, stále Cybex Balios S (ktorý je tiež funkčne podobný a dokonca aj váhovo a dizajnovo - ale teda má väčšiu striešku a vyššiu opierku.

Cybex Balios S

A k Bebetto Nico vo verzii Estilo - za mňa, priveľký, priťažký. Má to opodstatnenie, ak potrebuješ terén, kde oceníš veľké kolesá s citeľným a nastaviteľným odpružením. Ale ak hovoríme o kočíku len resp. prevažne do mesta, netreba - aj keď teda, strieška, sedák sú veľké, čo je veľmi fajn. Naopak, do terénu, oproti ostatným, je jasným víťazom - ale daňou bude nakladanie do auta, ak ho plánuješ.

Bebetto Nico Estilo Pro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli