Babystyle Oyster Zero versus Valco Snap Trend - aký ľahký športiak s dlhou ložnou plochou?

Zodpovedané
3. feb 2020

Zdravím,

mohli by ste mi prosím poradiť, ktorý kočík by bola lepšia voľba - Babystyle Oyster Zero alebo Valco Snap 4 Trend? Potrebujem ľahký a skladný športový kočík s dlhou ložnou plochou - na nerovné mestské cesty pripadne ľahký terén (nerovná kamienkova cesta, tráva)...

Vďaka

Ahoj,

skúsim porovnať, lebo “lepší” je ťažko len tak jednoducho zhodnotiť a pre každého to môže znamenať niečo iné.

Oyster Zero od britského Babystyle je širší. Mne osobne viac sedelo skladanie a aj odpruženie kolies, ktoré je aj mierne cítiť. Naopak ložná plocha je tu trochu kratšia ako u druhého spomínaného modelu. Ale ja som bez problémov zmestila aj štvorročného (a dokonca aj dvoch synov naraz).

Babystyle Oyster Zero

Valco Baby Snap Ultra Trend má dlhšiu ložnú plochu, ale je trošku ťažší a odpruženie nemá. Na terén to bez nafukovačiek nebude nič moc, ale teda dať to dáte.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Ja osobne by som asi vybrala Oyster, ale Valco nie je určite zlá voľba. Záleží, čo preferuješ a potrebuješ najviac ty. Ak by ale terén bol prioritou, ja by som rozhodne šla najskôr do Baby Jogger City Mini GT2.

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli