Baby Design Husky - názor na kombinovaný kočík. Výhody, nevýhody..?

Zodpovedané
28. máj 2020

Dobrý deň.

Chcem poradiť, resp. názor na kočiar Baby Design Husky. Výhody nevýhody...

Ďakujem

Ahoj,

Baby Design Husky je obľúbený kočík pre nasledujúce výhody: je cenovo dostupný - a s kopou výbavy v cene, je dizajnovo príjemný, fajn aj na nerovnosti, priestranná vanička, nie malé sedadlo (čo už PL kočíkov často býva) a ok priestranná vanička s XXL strieškou. Toľko k hlavným plusom.

Mínusom je však vysoká váha kočíka (skoro 15 kg) a neskladnosť. Ak často cestuješ alebo dvíhaš kočík (či tlačíš do kopca), alebo si drobná, bude to riadna ťarcha a časom otrava. Takisto, čím väčšie dieťatko bude, tým viac to budeš cítiť. Športová časť je tiež (tak, ako to pri kombináciách býva), jednoduchšia a s nie 100% krycou strieškou (v ľahu); a celkovo to nie je "štýlovka", skôr praktický kočík, čo neohúri, ani neurazí.

Ak ti na váhe nezáleží a cena, dizajn a použitie aj na nerovnostiach (napr. na dedine) je prioritné, je to ok lacnejšia voľba a môžem povedať, že si ho kľudne zadováž. Pri mestskejšom použití, cestovaní (auto, MHD), málo priestore či nižšej postave by som však uvažovala o niečom podstatne menšom.

Baby Design Husky

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli