Anex e/type - je to vhodný výber kombinovaného kočíka na dedinu, do prírody, mesto pomenej?

Zodpovedané
14. máj 2020

Ahoj Eli.

Rada by som sa tá spýtala na tvoj názor na kočík Anex e/type 2020. Čakám septembrové bábätko a kočíkovať budem prevažne na dedine a v prírodných terénoch, na upravených mestských chodníkoch pomenej.

Pôvodne som bola rozhodnutá pre l/type, ale vzhľadom na to, kde budem prevažne kočíkovať, mi bol odporučené e/type, pretože je odpružený a vyšší. Ale na druhej strane sa obávam váhy a športovej časti. Na predajni mi ukazovali ako sa ľahko skladá a musím povedať, že sa mi veľmi páči. Ale názory okolia má veľmi mýlia a neviem sa rozhodnúť, či áno alebo nie .

Ďakujem veľmi pekne.

Ahoj,

Anex e/type mi príde na to čo to je a aký má (skôr menší) športiak trochu ťažký. 13,5 kg, no neviem, aj širší je. 60 cm - nie vyslovene najkompaktnejší kočík. Ako vaničkový kočík úplne ok, ale neskôr sa bojím, že bude už trochu na obtiaž.

Za mňa neviem. Skôr ma odrádza ten sedák/strieška. Ale jazdne je príjemný a teda aj odpružený. Do prírody ale fajn, ak si stotožnená s tou športovou časťou a prípadnou zmenou okolo roka a pol+ za nejaký ľahší športový kočík s neotočným sedadlom.

Anex e/type

Ak by ale terén nebol že zásadný, iba bežné nerovnosti, tak aj Espiro Only by stál za myšlienku - kompaktnejší, s priestrannejším sedadlom.

Espiro Only 2020

Okrem toho potom aj niečo ako Jané Kendo. Ale je pravda, že kočíky sú to dizajnovo dosť odlišné.

Jané Kendo

A ešte jedna dizajnovo zaujímavá vec je už dostupná Lionelo Mari. Cena fajn, funkčne vyzerá fajn, dizajn dobrý, tvar konštrukcie sa mi jazdne veľmi pozdáva.

Lionelo Mari

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli