Akými adaptérmi spojím kočík ABC Design Salsa 4 Air a vajíčko Recaro Privia Evo?

Zodpovedané
Včera o 09:52

Ahoj,

mám kočík ABC Design Salsa 4 Air a vajíčko Recaro Privia Evo.

Sú nejaké adaptéry, ktoré by pasovali s vajíčkom?

Ďakujem

Ahoj,

kompatibilita medzi konštrukciou kočíka ABC Design Salsa 4 Air a autosedačkou značky Recaro neexistuje.

Adaptéry kočíka ABC Design Salsa 4 Air sú kompatibilné s nasledujúcimi autosedačkami:

  • vlastná autosedačka – ABC Design - Hazel, Tulip,
  • alebo autosedačky známych značiek, ako sú:
  • Cybex – Aton, Aton 5, Atón M, Atón Q i-size, Aton M i-size, Cloud Z i-size, Cloud Z2 i-size,
  • Maxi-Cosi1 – Citi, Cabrio Fix, Pebble, Pebble Plus, Pebble Pro, Coral,
  • Britax Römer – Baby-Safe i-Size, Baby-Safe 2 i-Size, Baby-Safe 3 i-Size, Baby-Safe iSense, Baby-Safe 5Z,
  • Joie – I-Gemm, BeSafe – iZi Go Modular X1 i-Size,
  • Kiddy1 - Evo Lunafix, Evolution Pro, Evolution Pro 2,
  • Nuna – Pipa Next,
  • Avionaut - Cosmo, Pixel Pro.

👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/a...

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally