Akým menším kočíkom nahradím Baby Jogger Summit X3?

Zodpovedané
26. jan 2023

Ahoj,

od narodenia syna používam Baby Jogger Summit X3 a veľmi som si ho obľúbila. Syn začal behať a ja rozmýšľam, že aký menší kočík na rýchle presuny medzi ihriskom a domom by som mala namiesto neho zvoliť.

Potrebujem niečo jednoduchšie ovládateľné (možno aj jednou rukou). Nie som zvyknutá ťažko manévrovať so štyrmi kolesami. Dieťa mi v ňom nespáva, nemusí byť úplný ľah. Radšej kolmý sed, ktorý mi pri Summite chýba. Veľké kolesá sú fajn, ale menšie kočíky ich asi často nemajú.

Dieťa má 16 mesiacov a váži 12 kg.

Vieš mi niečo odporučiť?

Ďakujem

Ahoj,

aj ja mám doma Baby Jogger Summit X3, tak Ti veľmi dobre rozumiem. Osobne dom tiež dlho zvažoval aký ľahší kočík na cestovanie a rýchle presuny. Nakoniec som sa rozhodla pre Easywalker Jackey.

Nedávno som ho porovnávala s jeho bratským modelom Easywalker Miley2, tak Ti sem pre inšpiráciu moju odpoveď pripínam:

Podobnými modelmi Miley2 sú Joolz Aer alebo Bugaboo Butterfly. Sú však v cenovo drahšej kategórií.

Ak chceš niečo cenovo dostupnejšie, tak si pozri model Petite&Mars Cross.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally