Aký zimný fusak sa dá použiť do športovej časti kočíka Cybex Gazelle S?

Zodpovedané
10. nov 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere fusaku.

Aký zimný fusak sa dá použiť do športovej časti kočíka Cybex Gazelle S okrem originálu?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala. Pripnem Ti ju pre inšpiráciu.

Ja osobne, som do korýtkového kočíka používala fusak Concord Hug, ktorý je špeciálne vyrábaný a vyvinutý pre tento typ kočíka. Korýtkový fusak má aj značka Bugaboo.

Ostatné multifunkčné fusaky väčšinou nemajú takéto označenie ale spoznáš to, podľa ich mierne L-kového tvaru. Hug je dokonca multifunkčný a hodí sa aj do nekorýtkového, teda kočíka s úplným ľahom.

Pri výbere fusaku si postráž veľkosť, funkcionalitu, použitý materiál a hlavne, či má zadné rozopínanie na suchý zips. Veľmi dôležitá je aj zadná gumenná protišmyková úprava.

Určite si vyberieš fusak, ktorý Ti bude vyhovovať a bude vhodný aj do Tvojho kočíka Cybex Gazelle S.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally