Aký top športový kočík pre dievča vybrať do 300 eur?

Zodpovedané
29. sep 2023

Ahoj,

hľadám top športový kočík pre dievčatko. Musí byť ľahko ovládateľný, skladateľný, kvalitný, do terénu aj do mesta, s väčším košíkom na nákup a taký, ktorý sa dá voziť v smere aj v protismere. Plus musí byť pohodlný. Mám rada ružovú farbu, ale to nie je až tak podstatné. Môže byť aj čierny.

Bude pre dieťa, ktoré má 10 mesiacov. Na váhe mi až tak nezáleží. Čo sa týka ceny, nechcem investovať viac než 300 eur.

Väčšinou sa rozhodujem vo všetkom podľa D-testu. Na 1. mieste je kočík Joie Versatrax.

Mohla by si mi niečo odporučiť?

Ďakujem

Ahoj,

pri kočíkových novinkách roka 2023 a 2024, teda rozhodovanie podľa D-testu nepomáha. Nové kočíky ich ešte veľa nemajú, pretože sú krátko v predaji. Tu sa buď spoľahneš na odborníkov, ktorí ich majú popozerané, naštudované a na základe skúseností ich odporúčajú. Alebo si rovno zájdeš na predajňu, ktorá ich má vystavené a priamo si ho tam obzrieš, prípadne otestuješ.

Nedávno som na podobnú otázku odpovedala, takže Ti ju sem pripínam. Nájdeš v nej široký výber trojkolesových a aj štvorkolesových modelov, ktoré by si si mala pozrieť.

Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára? - aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally