Aký terénny kočík do lietadla?

Zodpovedané
19. apr 2022

Ahoj,

ktorý terénny kočík by si odporučila na prevoz lietadlom?

Tzn. aby bol menej rozbitný.

Ďakujem

Ahoj,

kočík do terénu nebude s najväčšou pravdepodobnosťou spĺňať rozmer príručnej batožiny. Preto odporúčam zakúpiť cestovný vak a kočík zabaliť do neho. Bohužiaľ manipulácia s kuframi nie je veľmi dobrá, takže je možné zničiť akýkoľvek kočík. Preto by som sa snažila ho čo najviac ochrániť, aby bol čo najviac obalený a prípadný náraz mu neuškodil. Ja som napríklad ku kočíku pridala osušky, plienky a aj iné mäkké veci.

Z tých viacerých kompaktných modelov, odporúčam TFK Dot 2. Podľa oficiálneho opisu by mal ísť na palubu lietadla, ale vždy záleží na konkrétnej cestovnej spoločnosti.

Variantom je tiež zakúpiť lacnejší bazárový kočík, u ktorého Ťa prípadné poškodenie nebude tak trápiť. Medzi najľahšie kočíky, ktoré sú aj cenovo výhodné, patrí napríklad Valco Baby Snap 4 Sport.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia