Aký športový ľahký kočík s najdlhšou polohou na spinkanie nám odporúčaš?

Zodpovedané
2. máj 2022

Ahoj,

súrne zháňam športový ľahký kočík s najdlhšou polohou na spinkanie.

Aký mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

medzi ľahké kočíky, ktoré majú zároveň dlhú ložnú plochu patrí Baby Jogger City Mini2 4. Má necelých 9 kg a skutočne priestrannú ložnú plochu.

Ďalej odporúčam Mamas&Papas Armadillo, ktorý má ľahko cez 9 kg a tiež veľmi priestranné rozmery aj pre väčšie dieťa.

Alebo to môže byť aj BabyStyle Oyster Zero, ktorý má ložnú plochu o niečo kratšiu, ale za to ponúkne najnižšiu hmotnosť (7,9 kg),

Ak by si chcela ešte niečo viac kompaktného, ​​tak odporúčam Baby Jogger City Mini Zip. Poteší veľmi ľahkou hmotnosťou (cca 7 kg), skladnosťou a má dostatočne dlhú ložnú plochu na svoj typ.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia