Aký športový kočík prejde sneh a čľapkanicu?

Zodpovedané
20. apr 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý nemá problém prejsť v snehu a v čľapkanici. Musí byť otočný v oboch smeroch, musí mať bezúdržbové kolesá. Cena do 400 eur.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala tu v poradni. V zodpovedanej otázke nájdeš tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Prípadne sa pozri aj na tieto bazárové modely, možno Ťa zaujmú.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj sa mi ozvať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia