Aký športový kočík pre dvojročné dieťa na dovolenku?

Zodpovedané
16. mar 2022

Ahoj,

v lete sa chystáme autom k moru. Momentálne používame kočik z trojkombinácie. Vyhovuje nám a máme ho radi. Lenže sa zmestí akurát do kufra a nič iné nedáme do auta.

V lete budeme mať už 2 roky, chceli by sme kúpiť praktický kočik za menšiu cenu. Predpokládam, že bude minimálne používaný po dovolenke.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

na podobný dotaz som odpovedala v tejto poradni. Pozri si otázku, nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by ťa mohli zajať. 🙂

Ja by som odporučila určite kočík Valco Baby Snap 4 alebo priestrannejší Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Sú ľahké, celkom skladné a majú dostatočný priestor aj pre väčšie dieťa, kde sa pohodlne vyspí. Pokiaľ vieš, že kočík potom už nevyužiješ, tak by som sa pokojne poobzerala aj po bazáre.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia