Aký športový kočík popri Joolz day2 mi odporúčate?

Zodpovedané
7. apr 2021

Dobrý deň,

dcérka má 10 mesiacov a používame Joolz day2. Som s ním celkom spokojná, no hľadám druhý kočík, ktorý by sme používali na cesty, dovolenky a neskôr aj denne.

Joolz je ťažký, v aute nám zaberá celý kufor a musím povedať že po dennom používaní je už aj dosť rozhrkaný. Chcela by som niečo menšie, skladnejšie, pohodlné pre dieťa i mňa. Dieťa často spí v kočíku, preto by som uvítala aj podpierku na nohy a tiež veľký košík. Predĺžená strieška by bola fajn.

Aký kočík mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

neuvádzate cenu kočíka, ktorá by bola pre Vás prijateľná.

Podľa toho však čo ste napísali by som odporúčala si pozrieť kočík Cybex Eezy S plus 2. Tento kočiar by spĺňal všetky vaše požiadavky o skladnosti a váhe. Ale zároveň na tak kompaktný kočík má väčšie predné kolesá, ktoré sú odpružené. Zadná konštrukcia je odpružená. Teda je kočík vhodnejší aj pre menšie dieťatko a prípadne znesie aj ľahší terén.

Cybex Eezy S+²

Kociky.sk