Aký športový kočík - Joie Litetrax, Petite&Mars Street Air alebo EasyGo Optimo Air?

Zodpovedané
11. nov 2019

Ahoj,

prosim, porad, rozhodujeme sa medzi Joie Litetrax, Petite&Mars Street Air alebo EasyGo Optimo Air.

Dakujem.

Ahoj,

veľmi tu záleží od toho, aké malé (veľké) dieťatko máš. Otočný EasyGo Optimo Air je podľa mňa vhodný len v prípade, že fakt potrebuješ otočné sedadlo - (pretože) dieťatko je maličké. V inom prípade by som ho nebrala - lacnejší, neveľmi odpružený a menší sedák z neho robia najslabšieho kandidáta z trojice.

EasyGo Optimo Air

Joie Litetrax 4 - existuje i verzia Joie Litetrax 4 Air s kolesami s pneumatikami by bol podľa mňa lepšia voľba, a to aj z dôvodu kvalitnejšej značky a celkovej vysokej obľúbenosti, Jasné, že aj priestorovo je to lepšie.

Joie Litetrax 4

Joie Litetrax 4 Air

Petite&Mars Street (si myslela?) s Air nafukovacími kolesami by z nich bol najpriestrannejší, najvyššia nosnosť, a s Air kolesami aj skôr ťažší - ale na všestranné použitie a staršie dieťatko asi najvhodnejší.

Petite&Mars Street

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli